All for Joomla All for Webmasters

Jungle Clash Elmas Konteyner Açılışı Bölüm 4


Jungle Clash elmas konteyner açtım ve Türkiye birincisi oldum. İyi seyirler ve iyi eğlenceler.

► Güncel oyunlardan anında haberdar olmak için takip edin ◄
Abone ol güncel oyun videolardan haberdar ol ►►► ezikPlayer ◄◄◄

Jungle Clash, dinamik gerçek zamanlı PvP muharebeleri ve büyüleyici MOBA unsurlarıyla yeni bir çevrimiçi strateji oyunu. Popüler mobil oyunu Junge Heat’de en sevdiğin dövüşçüler, zırhlı araçlar ve savunma birimlerinden benzersiz bir deste topla, düşman Kulelerini yere ser, dünyanın dört bir yanında bulunan rakiplerle vereceğin mücadelelerde şanlı zaferler elde et! Durum oldukça tehlikeli, askeri operasyonların gerçekleştiği alan acil raporda öyle yazıyor. Dün ormanın kalbinden gelen tuhaf sesler duyduk; görünüşe göre orada sürekli sert savaşlar gerçekleşiyor. Casuslarımızın üslere artık uğramamasının bir nedeni var; General Blood yeni tüfek ve mermiler yerine bolca patlamış mısır sipariş etmiş… Görünüşe göre orada gerçekten harika bir şey oluyor. Ani bir saldırı için en iyi zaman; sadece senin bir şeyleri değiştirebileceğin ormandaki vahşi savaşlara katıl ve hücum et!

Onlarca taktik seçenek ve toplanabilir kart!
Eşsiz becerilerinle övünürken kullanabileceğin pek çok kartı topla ve yükselt, kendi güçlü destelerini oluşturarak bir anda savaşın gidişatının değişebileceği hızlı ve muhteşem kart savaşlarına katıl.

Eğlenceli ve heyecanlı oynanış
Düşman Kulelerini fethetmek için dövüşçülerini sürükle, yok edici zırhlı araçlarından iyi bir şekilde faydalan ve General’inin savunmasını en üst düzeye çıkar.

Dinamik gerçek zamanlı PvP savaşı!
Orman hazineleri uğruna savaşmaya daima hazır olan binlerce oyuncuya meydan oku.

Klan kur ve arkadaşlarınla oyna!
Arkadaşlarınla yenilmez bir klan kur, başarılarını paylaş ve onlarla birlikte yağmala, rakiplerini her klan savaşında yen ve her savaşta en iyi yere ulaş, en iyi taktiklerini ve zekanı kullan!

Strateji oyunlarını sevenler, sevinin! Kahramanca savaşların ve heyecanlı düelloların zamanı geldi çattı! Patlamalar, ateş ve napalm bombaları; çok yaşayın! Birinci, en güçlü ve en büyük sen ol!

►►► Video Link & Bilgiler ◄◄◄

►Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.card.moba.jungle.clash
►Appstore: https://itunes.apple.com/us/app/jungle-clash/id1094162875?mt=8
►Site: https://my.com/

► Destek olmak için videoları “beğen” ve motive edici bir “yorum bırak” duyarlılığını gösterdiğin için teşekkür ederim ◄

Tepkini Ver :)
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Saçma Saçma
1
Saçma
Sevmedim Sevmedim
0
Sevmedim
Süper Süper
1
Süper
Komik Komik
2
Komik
Havalı Havalı
0
Havalı

Jungle Clash Elmas Konteyner Açılışı Bölüm 4

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in